На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпропетровську інформує
НОВИНИ
Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпропетровську інформує
16. 09. 2016

Однією з головних функцій пенсійної системи є забезпечення стабільної та своєчасної виплати пенсій. Виконання цієї функції стало пріоритетним завданням для Пенсійного фонду України. Незважаючи на постійні коливання показників економічного розвитку, невтішну демографічну ситуацію, пенсії виплачуються своєчасно, в повному обсязі і їх розміри постійно збільшуються. Значні втрати несе бюджет Пенсійного фонду через наявність у підприємств-боржників боргу зі сплати страхових внесків, єдиного соціального внеску, фінансових санкцій та пені, боргу з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій до досягнення працівниками пенсійного віку.
Станом на 01.09.2016 боржниками які мають найбільшу суму боргу по пільгових пенсіях є:
ПАТ Днепрометробуд (генеральний директор Бутенко А.А.) - борг 33,1млн грн;
ПАТ Дніпропластмас (генеральний директор Артюхов А.А.) - Борг 2,28млн грн;
ВАТ «Завод Дніпропрес» (арбітражний керуючий Левченко В.В.) - борг 21,31 млн. Грн .;
КЗ Південукргеологія (генеральний директор Фощий М.В.) - борг 1,7 млн ​​грн;
Борг по відшкодуванню витрат по наукових пенсій станом на 01.09.2016 складає 10,2млн грн. Боржник, який має найбільшу суму боргу з наукових пенсій: Науково-дослідницький та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Облоги (генеральний директор Король Р.М.) - борг 8,7млн грн.
Звертаємо  увагу страхувальників на те, що наявність боргів перед Пенсійним фондом - це не тільки недоотримані кошти на виплату пенсій сьогоднішнім пенсіонерам, а й позбавлення законного права на призначення пенсій працівників підприємств-боржників, які будуть звертатися за призначенням пенсії в подальшому, а також на призначення пенсій самим фізичним особам-підприємцям, які мають недоїмку зі сплати єдиного соціального внеску. Своєчасна і повна сплата страхувальниками єдиного соціального внеску не тільки запорука наявності страхового стажу, а й економія коштів роботодавців через незастосування фінансових санкцій до них.

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua