На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

22. 09. 2017

КП «Міська інфраструктура» ДМР організовує свято Місто майстрів

Детальніше

20. 09. 2017

Управління праці та соціального захисту населення Центральної районної у місті Дніпрі ради інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
НОВИНИ
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
06. 10. 2016

м. Дніпро: рятувальники проводять заходи спрямовані на попередження надзвичайних подій

5 жовтня вогнеборці Центрального району 2-ої державної пожежно- рятувальної частини 8-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели масово роз′яснювальні роботи серед населення на вулицях міста Дніпро: проспект Дмитра Яворницького, вулиці Старокозацька та Шмідта. Метою роз′яснювальної роботи серед населення було ознайомлення мешканців міста з вибухонебезпечними і підозрілими предметами. Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і відразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Нагадали, що відпочинок має бути безпечним, і відпочиваючи в лісових масивах, паркових зонах, потрібно гасити вогонь, повертаючись до дому.

Нагадали, що зима вже близько, і розпочинається опалювальний період. Люди консультувались з  питань безпеки пічного та електричного опалення. Рятувальники нагадали, що необхідно знати і робити, щоб забезпечити безпеку своєї оселі та майна.

Знання найпростіших правил пожежної безпеки та першочергових дій у разі виникнення пожежі допоможе уникнути загорання, а також зберегти Ваше життя!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua