На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
НОВИНИ
06. 10. 2016

м. Дніпро: рятувальники проводять заходи спрямовані на попередження надзвичайних подій

5 жовтня вогнеборці Центрального району 2-ої державної пожежно- рятувальної частини 8-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели масово роз′яснювальні роботи серед населення на вулицях міста Дніпро: проспект Дмитра Яворницького, вулиці Старокозацька та Шмідта. Метою роз′яснювальної роботи серед населення було ознайомлення мешканців міста з вибухонебезпечними і підозрілими предметами. Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і відразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Нагадали, що відпочинок має бути безпечним, і відпочиваючи в лісових масивах, паркових зонах, потрібно гасити вогонь, повертаючись до дому.

Нагадали, що зима вже близько, і розпочинається опалювальний період. Люди консультувались з  питань безпеки пічного та електричного опалення. Рятувальники нагадали, що необхідно знати і робити, щоб забезпечити безпеку своєї оселі та майна.

Знання найпростіших правил пожежної безпеки та першочергових дій у разі виникнення пожежі допоможе уникнути загорання, а також зберегти Ваше життя!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua