На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Професіографічна екскурсія – це завжди пізнавально та цікаво! (Підприємство мого міста)
Професіографічна екскурсія – це завжди пізнавально та цікаво! (Підприємство мого міста)
НОВИНИ
18. 10. 2016

Безперечно впливає на вибір професії наочне ознайомлення молоді з роботою стабільно працюючих,  ринко утворюючих  підприємств міста. Саме з цієї метою в рамках обласного профорієнтаційного КВЕСТу «Я-PROFI» 13.10.2016 року спеціалістами Центрального районного центру зайнятості м. Дніпро за участю начальника відділу організації  профорієнтації Дніпропетровського ОЦЗ Коренькової Г.М. та фахівця відділу Бобир О.А. організовано проведення професіографічної екскурсії для старшокласників середньої загальноосвітньої щколи № 58 на одне з найвідоміших підприємств міста ПАТ «Комбінат «Придніпровський».

На сьогодні ПАТ «Комбінат «Придніпровський» входить у п’ятірку лідерів національних українських виробників. На підприємстві виготовляють понад 200 найменувань високоякісної продукції під торгівельними марками «Злагода» та «Любимчик»,  продовжуючи українські традиції і спираючись на досвід кваліфікованих робітників. Завдяки цікавій пізнавальній екскурсії, проведеної начальником приймально-апаратного цеху Наталією Кольчук, школярі мали змогу ознайомитися з повним циклом виготовлення молочних виробів, дізналися, спеціалісти якого освітньо-кваліфікаційного рівня затребувані на підприємстві. Кольчук Н.А. зазначила, що відмітною особливістю комбінату є професіоналізм кадрів, висока технологічна дисципліна, використання сучасного обладнання, розробка новітніх технологій виробництва. Наприкінці екскурсії для учнів підготували смачний сюрприз – дегустація йогуртів та глазурованих сирків. Дегустація продовжувала супроводжуватись змістовною інформацією щодо асортименту молочної продукції, умов роботи працівників на підприємстві, створення гідних можливостей для відпочинку та оздоровлення персоналу. Школярі мали змогу отримати вичерпні відповіді на всі свої запитання, які виникли під час екскурсії.

Професіографічна екскурсія – це завжди пізнавально та цікаво. Головний її підсумок - бажання юних відвідувачів ПАТ «Комбінат «Придніпровський» поділитися своїми емоціями, враженнями, цікавою інформацією, яку отримали на підприємстві, зі своїми батьками, друзями, знайомими. А головне, замислитись, як і де треба навчатися, яку професійну освіту здобути, щоб у майбутньому можливо зайняти почесне місце серед працівників такого сучасного, перспективного, стабільно працюючого підприємства, як ПАТ «Комбінат «Придніпровський».

 

Провідний фахівець з профорієнтації

Центрального РЦЗ м. Дніпро                                Л.М.Барсукова

 

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua