На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Рятувальники навчали дітей безпеці життєдіяльності
Рятувальники навчали дітей безпеці життєдіяльності
НОВИНИ
01. 11. 2016

Впродовж всієї осені тривають «Тижні знань безпеки життєдіяльності», інспекторський склад 19-ої державної пожежно-рятувальної частини 8-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області 1 листопада завітав в гості до найменших, вихованців Комунального закладу освіти “Дошкільний навчальний заклад №123” Дніпропетровської міської ради,  тому що, діти — найдорожчий скарб і майбутнє нашої держави.

Фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій у формі гри та діалогу нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті, наголосили, що сірники- не іграшки та самостійно користуватися електроприладами без дозволу дорослих заборонено. Окрему увагу дітей рятувальники привернули до правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів та вивчили номери телефонів екстрених служб, наголосили  бути уважними до власної безпеки.

Шановні мама і тата, опікуни та піклувальники, працівники сфери освіти! Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Роз'яснюйте малечі, як для вас здавалося елементарні правила, проте для дітей вони невідомі, а такі життєво необхідні та корисні!

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua