На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Співробітники “Служби порятунку” провели бесіду з викладачами Українського Державного хіміко-технологічного університету
НОВИНИ
Співробітники “Служби порятунку” провели бесіду з викладачами Українського Державного хіміко-технологічного університету
17. 11. 2016

28 вересня о 08:59 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в лабораторії, яка розташована на другому поверсі п'ятиповерхового навчального корпусу Українського Державного хіміко-технологічного університету в Соборному районі м. Дніпро. О 09:29 пожежу було ліквідовано. Завдяки злагодженим діями пожежних-рятувальників постраждалих та жертв не має, проте навчальний заклад поніс матеріальні збитки.

Задля запобігання виникнення подібних надзвичайних ситуацій надалі 15 листопада 2016 року інспекторський  склад 1-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області в рамках “Тижнів безпеки життєдіяльності” провів лекцію на теми “Безпека в побуті”, “Первинні засоби пожежогасіння”, “Небезпечні знахідки” для викладачів університету. Були роз'ясненні основні елементарні правила пожежної безпеки, правила використання первинних засобів пожежогасіння, що застосовуються для боротьби з пожежами на початковій стадії, а саме: пожежними кран-комплектами, вогнегасниками, пожежним інвентарем (резервуари з водою, ящики з піском, пожежні відра, лопати), а також різними переносними пожежними інструментами (кирки, сокири, багри, ломи і т. ін.). Викладачі активно ставили запитання, дискутували.

Розглядалися останні випадки виявлення вибухонебезпечних предметів на території міста Дніпро, та можливі наслідки, дії під час їх виявлення, задля підвищення ефективності бесіди рятувальники вручили інформаційно-роз`яснювальні листівки про дії “У разі виявлення підозрілих предметів”.

Дана зустріч була корисною та пізнавальною для обох сторін. Державна служба надзвичайних ситуацій України працює задля Вашої безпеки, під гаслом “Запобігти. Врятувати. Допомогти”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua