На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Дніпропетровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області повідомляє
Дніпропетровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області повідомляє
НОВИНИ
25. 11. 2016

Рятувальники навчали школярів правилам пожежної безпеки у рамках акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти”

23.11.2016 року на території Центрального району міста Дніпро співробітники 2 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління  ДСНС України в Дніпропетровській області провели для старших класів КЗО “СЗШ №1” ДМР акцію під гаслом: «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», а також навчали умінню правильно діяти в різних екстремальних ситуаціях.

В ігровій формі та діалозі інспекторський склад  навчав школярів правилам пожежної безпеки: із-за чого виникають пожежі у побуті, як правильно себе поводити при їх виникненні, при виявленні небезпечних знахідок. На початку заходу, за допомогою демонстраційних матеріалів - листівок та плакатів розповіли учням із-за чого виникають пожежі у побуті. Щоб діти активніше брали участь у заході та продемонстрували свої знання з правил пожежної безпеки працівники “Служби порятунку” ставили запитання, моделювали  можливі ситуації. Хлопчаки та дівчатка піднімали руки верх і з великим ентузіазмом на конкретних прикладах розповідали своїм ровесникам, у яких випадках вогонь стає для людей другом, а коли запеклим ворогом, що потрібно робити у випадку виявлення пожежі у квартирі або будинку.

Яскравим завершенням заходу стало практична частина: користування первинними засобами пожежогасіння, пуск води з пожежних рукавів. На згадку рятувальники та школярі зробили колективне фото на фоні пожежного автомобіля. Працівники школи вважають, що під час таких спільних відкритих уроків діти найкраще засвоюють правила пожежної безпеки.

Пожежні-рятувальники сподіваються, що діти раз і назавжди засвоять ці правила безпеки життєдіяльності, а значить, надзвичайних подій у їхньому житті, не буде.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua