На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Дніпропетровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області повідомляє
Дніпропетровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області повідомляє
НОВИНИ
16. 01. 2017

НЕБЕЗПЕЧНІ ЗНАХІДКИ

При знаходженні вибухонебезпечних пристроїв СЛІД ПАМ’ЯТАТИ:

Однією з серйозних загроз сучасного суспільства є тероризм. Майже щоденно здійснюються терористичні акти, унаслідок яких гинуть люди. Більшість цих злочинів здійснюються з використанням вибухових пристроїв. Нерідко це саморобні, нестандартні пристрої, які складно виявити, знешкодити або ліквідувати. Злочинці зазвичай поміщають їх в звичайні портфелі, сумки, банки, пакунки і потім залишають їх у багатолюдних місцях. У такому разі важко відрізнити сумку з вибухівкою від такої ж сумки, залишеної забудькуватим пасажиром у громадському транспорті. Часто такі міні- пастки мають досить привабливий вигляд. РОЗМІНУВАННЯ, ЗНЕШКОДЖЕННЯ АБО ЗНИЩЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ ЗДІЙСНЮЮТЬ ТІЛЬКИ ПІДГОТОВЛЕНІ ФАХІВЦІ-САПЕРИ, ДОПУЩЕНІ ДО ЦЬОГО ВИДУ РОБІТ 3 Відомі випадки застосування їх у авторучках, мобільних телефонах, гаманцях, дитячих іграшках. Тому бездоглядні предмети в транспорті, кінотеатрі, магазині, на вокзалі та інших багатолюдних місцях вимагають особливої уваги. Є декілька ознак, що дозволяють припустити, що маємо справу з вибуховим пристроєм. СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА: Ø ПРИПАРКОВАНІ БІЛЯ БУДІВЕЛЬ АВТОМАШИНИ, ВЛАСНИК ЯКИХ НЕВІДОМИЙ АБО ДЕРЖАВНІ НОМЕРИ ЯКОЇ НЕ ЗНАЙОМІ МЕШКАНЦЯМ, А ТАКОЖ, КОЛИ АВТОМОБІЛЬ ДАВНО НЕПОРУШНО ПРИПАРКОВАНИЙ; Ø НАЯВНІСТЬ У ЗНАЙДЕНОМУ МЕХАНІЗМІ АНТЕНИ АБО ПРИЄДНАНИХ ДО НЬОГО ДРОТІВ; Ø ЗВУКИ, ЩО ЛУНАЮТЬ ВІД ПРЕДМЕТУ (ЦОКАННЯ ГОДИННИКА, СИГНАЛИ ЧЕРЕЗ ПЕВНИЙ ПРОМІЖОК ЧАСУ), МИГТІННЯ ІНДИКАТОРНОЇ ЛАМПОЧКИ;

 

Якщо знайдений предмет видається підозрілим, потрібно негайно повідомити про нього працівників міліції чи ДСНС за телефоном «101».

 

У разі знаходження вибухонебезпечного пристрою:

1. Негайно повідомити чергові служби органів внутрішніх справ, цивільного захисту.

2. Не підходити до предмета, не торкатися і не пересувати його, не допускати до знахідки інших людей.

3. Припинити всі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмета.

4. Не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух).

5. Дочекатися прибуття фахівців; вказати місце знахідки та повідомити час її виявлення.

 

Бережіть своє житло від пожеж!

Насичення житлових будинків різноманітними газовими, електропобутовими приладами і хімічними речовинами представляє значну небезпеку виникнення пожежі у разі навіть найменшого порушення встановлених правил пожежної безпеки. В той же час досвід показує, що населення часто порушує ці правила, не приділяючи їм належної уваги або просто тому, що не знає їх. Це призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях.

Статистика свідчить, що взимку пожеж трапляється набагато більше, ніж в інші пори року. Дні стають коротшими, повітря - холоднішим, що викликає необхідність додаткового освітлення та обігріву. Аналіз причин пожеж показує, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки: необережно поводяться з вогнем під час паління, користування приладами освітлення з відкритим вогнем (гасовими лампами, свічками тощо), що особливо небезпечно для горищних приміщень, коридорів (сіней), комор і різних господарських будівель; недотримуються правил користування електрообладнанням та обігрівачами; недотримуються правил експлуатації пічного опалення.

Пожежі, викликані непогашеною цигаркою, є найбільш розповсюдженими. Більшість пожеж, спричинених курінням, пов'язані з курінням у нетверезому стані у ліжку. Не менш поширеною причиною пожеж є порушення правил користування електричними приладами. Аналіз таких пожеж показує, що вони відбуваються, в основному, з двох причин: у разі порушення правил користування електропобутовими приладами і прихованої несправності цих приладів. Крім того, пожежі можуть виникати і від несправної електропроводки або неправильної експлуатації електромережі. Це може статися, наприклад, якщо в одну розетку включити декілька побутових приладів водночас. Будьте уважними та обережними!

Пам'ятайте, вогонь безжалісний!

Надзвичайно важливо попередити виникнення пожежі!

 

Дніпровське міське управління

Головного управління ДСНС України

у Дніпропетровській області

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua