На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Центральний районний центр зайнятості повідомляє
НОВИНИ
Центральний районний центр зайнятості повідомляє
13. 02. 2017

Знайомство з ПАТ «Інтерпайп Нижньодніпровський тубопрокатний завод»

В рамках проведення профорієнтаційного КВЕСТу «Я-PROFI» 08.02.2017 року спеціалістами Центрального районного центру зайнятості м. Дніпро за участю начальника відділу організації  профорієнтації Коренькової Г.М. та начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського ОЦЗ Селякової Н.Ю. організовано проведення професіографічної екскурсії для старшокласників середньої загальноосвітньої щколи № 58 на найпотужніше підприємство міста -  ПАТ «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод».

Це перший металургійний завод, побудований з нуля в Україні за роки незалежності, найбільше електросталеплавильне підприємство з виробництва круглої заготовки в Східній Європі. Завод об’єднує інноваційні сталеплавильні технології,  новий підхід до виробничої культури та сучасні арт – інсталяції Олафура Еліассона (відомого датсько-ісландського художника), які стали невід’ємною частиною підприємства.  Завдяки цікавій екскурсії школярі мали змогу дізнатися, як підприємство дотримується високих екологічних стандартів, ознайомитися з технічнологічним циклом виробництва сталі, роботою електродугової пічі, робітничими та побутовими умовами для робітників. Виробничі процеси на підприємстві повністю автоматизовані, тому під час нашої екскурсії ми майже не зустрічали працівників, керування виробництвом здійснюється спеціалістами за допомогою сучасної комп’ютерної техніки. Показово, що 76% співробітників заводу мають вищу освіту, а середній вік становить 31 рік. Дбайливо ставиться підприємство й до умов роботи своїх працівників, про що свідчить забезпечення комфортним спецодягом з індивідуальним дизайном для кожної спеціальності, організація якісного харчування в сучасній столовій. А наприкінці екскурсії обмін враженнями та багато цікавих світлин було зроблено підлітками на фоні незвичайних арт-об’єктів: тунель часу, міст роздумів.

Отже, хочеш отримати цікаву, хорошу, гідно оплачувальну роботу, визначай свої цілі вже зараз та поступово працюй над їх досягненням!

 

 

 

Провідний фахівець з профорієнтації

відділу активної підтримки безробітних

Центрального РЦЗ                                                                       Л.М.Барсукова

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua