На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ 26 квітня - День Чорнобильської трагедії
26 квітня - День Чорнобильської трагедії
НОВИНИ
27. 04. 2017

26 квітня, в Україні вшановують 31-ші роковини Чорнобильської трагедії. Делегація району взяла участь у панахиді, яка відбулась у Свято-Троїцькому кафедральному соборі, у хресній ході та покладанні квітів  до пам’ятного знаку на честь жертв Чорнобильської катастрофи. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи - Героїв Чорнобиля. Минають дні, місяці, роки з пам'ятної квітневої ночі 26 квітня 1986 року, ночі, коли сталася страшна Чорнобильська подія. 26 квітня 2017 року – тридцять перші роковини від Дня Чорнобильської катастрофи, найбільшої в історії аварії на атомній електростанції.

Аварія, що сталася на Чорнобильській атомній станції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії - наших співвітчизників. Ризикуючи своїм життям та здоров'ям, вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Як не сумно констатувати цей факт, але Чорнобиль відкрив собою нову епоху.  Щороку, 26 квітня, ми покладаємо до пам’ятного знаку Чорнобільській трагедії квіти, вінки. І в кожного з нас в очах сльози і щемить болем душа… Бо час не загоїв чорнобильських ран…Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року. Тисячі і тисячі ліквідаторів ціною власного здоров’я і життя закрили собою світ від жахливих променів радіації – пожежні, лікарі, військові, правоохоронці, будівельники, водії, механізатори. Ми безмежно вдячні, усім ліквідаторам аварії, за врятовані мільйони життів, ми ніколи не забудемо тих, кого з нами немає поряд, тих, хто не вагаючись, взяв участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Адже без їхньої мужності і відваги, катастрофа могла бути набагато масштабнішою.

 

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua