На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Управління-служба у справах дітей Центральної районної у місті Дніпрі ради повідомляє
НОВИНИ
Управління-служба у справах дітей Центральної районної у місті Дніпрі ради повідомляє
09. 01. 2018

Дітлахи  дочекалися очікуваних новорічних свят!!!!

З нагоди дня Святого Миколая та Новорічних свят діти пільгових категорій  прийняли участь у дитячих заходах.

19 грудня 2017 року 55 дітей, а саме: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, малозабезпечені діти, діти, які опинились у складних життєвих обставинах та діти-інваліди були запрошені на благодійний захід від адміністрації Дніпропетровського університету внутрішніх справ. Вже не вперше адміністрація університету запрошує дітей до Дніпропетровського державного цирку.

Дітям провели екскурсію по університету внутрішніх справ, ознайомили із роботою поліції, надали можливість дітлахам ознайомитись з спеціальними засобами, які в своїй роботі, використовує поліція. Діти могли посидіти в поліцейській машині, подивиться зброю, приміряти поліцейський шолом та щит. Після змістовної екскурсії дітей пригостили чаєм із смачними кондитерським виробами.

Поки більш дорослі діти ознайомлювались із професією поліцейських, малеча від 5 до 9 років переглядала новорічну виставу.

Після вистави та екскурсії всіх дітей організовано доставили до цирку для перегляду новорічного шоу. Всі хлопці та дівчата, отримали велике задоволення та враження.

Міською радою організовано 19, 23 та 24 грудня 2017 року для дітей пільгових категорій  дитячий захід «Про зустріч  Нового 2018 року!» Протягом декількох днів діти міста Дніпра могли прийняти участь у святковому заході, а сам:

19 грудня 2017 року  - 130 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених родин та дітей з родин, які опинились у складних обставинах

23 грудня 2017 року – 100 дітей з малозабезпечених родин, дітей з багатодітних родин та дітей з особливими потребами

24 грудня 2017 року  - 52 дитини, батьки яких приймали участь в АТО та діти загиблих учасників АТО. Всі діти отримали солодкі подаруки.

Додатково 200 дітей пільгових категорій, що мешкають в Центральному районі м.Дніпрі, за підтримки голови Центральної районної у місті Дніпрі ради, 24 грудня  2017 року приймали участь у святі в театрі драми та комедії. Навіть непогода, мокрий сніг та сильний вітер, не змогли завадити дітям прийти на свято.  Перед початком вистави всіх дітлахів у холі театру привітав із святами Дід Мороз та Снігуронька.  Дітлахи переглянули прем’єру казки «Чудо-Юдо в подводном  царстве».  Зал був заповнений дітлахами, дівчата та хлопці були в захваті від вистави.

Вітаємо всіх мешканців району і малих, і дорослих, з Новорічними святами та Різдвом Христовим!!!!!

Щастя, миру,  здоров’я  та злагоди Вашим родинам!!!!!

 

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua