На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
НОВИНИ
14. 03. 2018

Управління праці та соціального захисту населення Центральної районної у місті  Дніпрі ради доводить до відома непрацюючих  громадян району, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату, мають право на призначення тимчасової державної соціальної допомоги.

 

ПАМ’ЯТКА

про порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права па пенсійну виплату.

1. Особи, які досягли віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України „Пpo загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, але не набули права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю відповідного страхового стажу, за наявності не менше ніж 15 років страхового стажу мають прано звернутися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань соціального захисту населення, виконавчих органів рад об'єднаних територіальних громад (далі - органи соціальною захисту населення) за призначенням тимчасової державної  соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату (далі - тимчасова допомога).

 

2. Тимчасова допомога призначається у період з 01 січня 2018 року по 31 грудня 2020 року.

 

3. Право на тимчасову допомогу мають непрацюючі особи, середньомісячний сукупний дохід яких на дату звернення за останні шість календарних місяців, що передують місяцю звернення за призначенням (продовженням) допомоги не перевишує розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

 

4. Для  призначення тимчасової допомоги особа подає до opганів соціального  захисту населення за зареєстрованим місцем прожинання або місцем фактичного проживання:

заяву;

документ. що посвідчує особу;

інформацію про адресу зареєстрованого місця проживання (адресу  місця фактичною проживання);

документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу та мають  про це відмітку в паспорті);

довідку про наявний страховий стаж, видану органом Пенсійного фонду України;

декларацію про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі  довідок про доходи кожного члена сім’ї) за останні шість календарних місяців, шо передують місяцю звернення за призначенням тимчасової допомоги;

копію рішення про призначення опікуна (для особи, яку визнано недієздатною).

Інформація про склад сім’ї особи, яка звернулася за призначенням тимчасової допомоги, зазначається в декларації про доходи та майновий стан.

 

5.У разі зміни обставин, які можуть вплинути на розмір або порядок отримання тимчасової допомоги, особа зобов'язана не пізніше ніж через десять днів повідомити про це органу соціального захисту населення, який призначив таку тимчасову допомогу.

 

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua